Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
1 Ekim 2020 Perşembe 22:13:33
futbol
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART 2 HD)Canlı
futbol
22:00Ave - MilanCanlı
futbol
22:00Sporting Lisbon - LASK LinzCanlı
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - CSKA MoskovaCanlı
futbol
22:00Rio Ave - Milan (TRT Spor HD)Canlı
basketbol
22:00Valencia Basket - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
basketbol
22:00Barcelona - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
21:55Clippers - RocketsCanlı
basketbol
21:46Leningrad - ChameleonCanlı
futbol
21:45Ave - MilanCanlı
futbol
21:45Sporting Lisbon - LASK LinzCanlı
futbol
21:45Liverpool - Arsenal (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (teve2 HD)Canlı
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)Canlı
tenis
21:40Valeriya Chaykovskaya - Dzhastina MikhnovaCanlı
basketbol
21:39Lakers - KingsCanlı
tenis
21:31Arseniy Vlasov - Nikolay MishenevCanlı
futbol
21:30Liverpool - ArsenalCanlı
futbol
21:30Athens - WolfsburgCanlı
futbol
21:30Rangers - GalatasarayCanlı
futbol
21:30Potiguar - Central Sport ClubCanlı
basketbol
21:30Basket Zaragoza 2002 - Iberostar Tenerife CanariasCanlı
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
futbol
21:15Young Boys - TiranaCanlı
futbol
21:15Dundalk - KÍ KlaksvíkCanlı
futbol
21:15Basel - CSKA SofiaCanlı
futbol
21:00Al-Masry Club - ZamalekCanlı
futbol
21:00Pelotas - CaxiasCanlı
tenis
21:00Anastasia Rafalskaya - Ekaterina DzehalevichCanlı
tenis
21:00Kirill Verich - Alexander PogrebnoyCanlı
tenis
21:00Stanislav Aleshin - Vladimir SudrabCanlı
basketbol
21:00Olympiakos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
20:45Aston Villa - Stoke CityCanlı
futbol
20:45Copenhagen - RijekaCanlı
futbol
20:45Dinamo Brest - Ludogorets 1945Canlı
futbol
20:45Sarajevo - CelticCanlı
futbol
20:45Legia Warsaw - KarabağCanlı
futbol
20:45Standard Liège - FehervarCanlı
futbol
20:45Skála ÍF - B36 TórshavnCanlı
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Saint-PetersburgCanlı
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Basket (beIN SPORTS HABER HD)Canlı
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Viktoria PlzenCanlı
futbol
20:00Malmö - GranadaCanlı
futbol
19:45Athletic Bilbao - CádizCanlı
futbol
19:45Sevilla - LevanteCanlı
futbol
19:45Ararat - Ermenistan - Crvena ZvezdaCanlı
futbol
19:45Slovan Liberec - APOELCanlı
futbol
19:45Dinamo Zagreb - Flora TallinnCanlı
futbol
19:30Utsiktens - NorrbyCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
22:00Artem Avsievich - Nikita Starkou
futbol
22:00Tottenham Hotspur - Maccabi Haifa
basketbol
22:00Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne
futbol
22:00Wagadou - Inter Nouakchott
futbol
22:00Barnechea - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
22:00Deportes Magallanes - Melipilla
futbol
22:00Santiago Morning - Unión San Felipe
basketbol
22:15Tindastóll - ÍR Reykjavíkur
basketbol
22:15Тор Thorl - Haukar
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Sliema Wanderers - Santa Lucía
futbol
22:15Zejtun Corinthians - Gudja United
futbol
22:15Murata - San Giovanni
tenis
22:30Joshua Ortlip - Lopar
futbol
22:30Celta de Vigo - Barcelona
basketbol
22:35Bizoni - Chameleon
tenis
23:00Elena Bairasheuskaya - Kseniya Savenkava
tenis
23:00Daniil Budov - Pavel Leonchik
futbol
23:00Ayacucho - Cusco
basketbol
23:15Reykjavik - UMFN Njardvik
futbol
23:15Stjarnan - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
23:15Real Santander - Atlético Huila
futbol
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
tenis
00:00Egor Slizevich - Gleb Baklanov
basketbol
00:00Niteroi - Tijuca Tênis Clube
tenis
01:00Piotr Paliukhovich - Yuriy Maksimenko
tenis
01:00Gennady Urbanovich - Vladimir Filippovich
futbol
01:00Club Olimpia - Santos
futbol
01:00Club Olimpia - Santos (S SPORT HD)
futbol
01:00Alagoinhas - Palmas
futbol
01:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Brasiliense Futebol Clube
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - San Luis
futbol
01:00Estudiantes Tecos - Mineros de Fresnillo
basketbol
01:15Colon - Atletico Cordon
futbol
01:30Deportes Quindío - Fortaleza Zipaquira
futbol
01:35Riadh - Entente Sebkha
tenis
02:00Hursan - Mark Pashukevich
futbol
02:00Brusque Futebol Clube - Londrina Esporte Clube
futbol
02:30Ypiranga - Santana
futbol
03:00Club Celaya - Universidad de Guadalajara
tenis
03:00Artem Avsievich - Timofey Basalygo
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
basketbol
03:00Costa Caribe - Chinandega
futbol
03:00Club Atlético Tigre - Club Guaraní
basketbol
03:30Codea Alajuela - Perez Zeledon
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Brumas Jinotega
basketbol
03:30Deportivo Sayago - 25 de Agosto
futbol
03:45Unión Magdalena - Leones
futbol
04:00Branco Sport Club - Atlético Acreano
tenis
04:00Anastasiya Abramovich - Ekaterina Pavlenko
futbol
05:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
futbol
05:00Delfin - Defensa y Justicia
basketbol
05:30Escazu - Siquirres
tenis
06:00Iakov Filimonov - Denis Davydov
tenis
07:30Vadim Raitsov - Gest
futbol
08:00Akademiya Ontustık - Jetısu
futbol
08:00Igilic - Ordabası
tenis
09:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
futbol
10:00Eastern Sports Club - Man
futbol
10:30Kaysar - Okjetpes
futbol
11:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
11:00Dong - Dinh
tenis
11:30Thiago Agustin Tirante - Matias Franco Descotte
tenis
11:30Alice Robbe - Maria Lourdes Carle
tenis
12:00Pedro Sousa - Tomas Martin Etcheverry
tenis
12:00Blaz Kavcic - Maxime Cressy
tenis
12:00Blaz Rola - Matteo Viola
tenis
12:00Bedene/Novak - Dodig/Polasek
tenis
12:00Krajicek/Skugor - Cuevas/Lopez
tenis
12:00Molteni/Nys - Pavic/Soares
tenis
12:00Norrie/Fucsovics - Martin/Chardy
tenis
12:00Ram/Salisbury - Minaur/Reid
tenis
12:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
tenis
12:00Dabrowski/Ostapenko - Doi/Niculescu
tenis
12:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Rus
tenis
12:00Kozlova/Linette - Gauff/Mcnally
tenis
12:00Riske/Tomljanovic - Peschke/Schuurs
tenis
12:00Stojanovic/Teichmann - Kenin/Mattek-Sands
tenis
12:00Kuzmova/Pliskova - Alexandrova/Kalashnikova
futbol
12:00Nang - TTBD Phu Dong
futbol
12:00Kon - Tuan Tu Phu
tenis
12:00Casper Ruud - Dominic Thiem
tenis
12:00Novak Djokovic - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
12:00Barbora Krejcikova - Tsvetana Pironkova
tenis
12:00Elina Svitolina - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Eugenie Bouchard - Swiatek
tenis
12:00Irina Maria Bara - Sofia Kenin
tenis
12:00Petra Martic - Laura Siegemund
futbol
12:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane Olympic United
futbol
12:30Blacktown City - APIA Leichhardt Tigers
futbol
12:30Manly United - Druitt Town Rangers
futbol
12:45Ordabası - Taraz
tenis
13:00Laurynas Grigelis - Filip Bergevi
tenis
13:00Luca Potenza - Cyril Vandermeersch
tenis
13:00Danielle Daley - Sonay Kartal
basketbol
13:00Sunshine Coast Phoenix - Northside Wizards
basketbol
13:00Rip City - Southern Districts Spartans
futbol
13:00Marconi Stallions - North Shore Mariners
futbol
13:00Taraz - Temirlan
futbol
13:00Sagadam - Asgabat
basketbol
13:05Toyota Alvark Tokyo - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
tenis
13:30Alessandro Giannessi - Borna Gojo
tenis
13:30Denis Istomin - Christopher O'Connell
tenis
13:30Mayer/Pella - Koolhof/Mektic
futbol
13:30Gap - Grunge Thistle
tenis
13:30Lorenzo Sonego - Taylor Harry Fritz
futbol
13:45Adelaide Raiders - Para Hills Knights
futbol
13:45Croydon Kings - Adelaide Comets
tenis
14:00Filip Horansky - Facundo Bagnis
tenis
14:00Cabal/Farah - Lindstedt/Thompson
tenis
14:00Carter/Stefani - Zidansek/Kato
tenis
14:00Gracheva/Paolini - Mitu/Tig
tenis
14:00Pavlyuchenkova/Flipkens - Kostyuk/Sasnovich
futbol
14:00Mindil Aces - University Azzurri
tenis
14:00Pedro Martinez Portero - Sebastian Korda
tenis
14:00Anna Karolína Schmiedlová - Nadia Podoroska
tenis
14:00Simona Halep - Amanda Anisimova
tenis
14:30Emily Appleton - Erin Richardson
futbol
14:30Sabah Bakü - Keshla
tenis
15:00Duje Ajdukovic - Jozef Kovalik
tenis
15:00Francisco Cerundolo - Maximilian Marterer
tenis
15:00Kudermetova/Zhang - Uytvanck/Minnen
futbol
15:00Codru Lozova - Petrocub
futbol
15:00Sogdiana Cizzak - Lokomotiv
futbol
15:00Academica Clinceni - Petrolul Potcoava
futbol
15:00Dacia Unirea Brăila - Faurei
futbol
15:00Poli Timișoara - Fortuna Becicherecu
futbol
15:00Vedita Colonesti - Flacara Moreni
futbol
15:00Kids Tampa Brasov - Plopeni
futbol
15:00Balotesti - Tunari
futbol
15:00Astra Giurgiu - Brașov
futbol
15:00Dinamo București - Steaua
futbol
15:00Unirea - Arieșul Turda
futbol
15:00Hermannstadt - Minerul Costesti
futbol
15:00Soimii Lipova - Progresul Pecica
futbol
15:00Steaua Bucuresti - Rapid Bucuresti
futbol
15:00Unirea Bascov - ACSO Filiasi
futbol
15:15Sarawak United - Terenganu
tenis
15:30Alexander Zverev - Marco Cecchinato
tenis
15:30Federico Coria - Jannik Sinner
tenis
15:30Norbert Gombos - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
15:30Caroline Garcia - Elise Mertens
tenis
16:00Anton Matusevich - Daniel Little
tenis
16:00Brandon Murphy - Adam Jones
tenis
16:00Robert Leck - Liam Hignett
tenis
16:00Sean Hodkin - Matthew
tenis
16:00Zvonareva/Siegemund - Melichar/Swiatek
futbol
16:00Tobol Kostanay - Jetısu
futbol
16:00Slutsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
16:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
16:00Inter Star - Aigle Noir
futbol
16:00Penang - Kelantan United
futbol
16:00Perak - Kuala Lumpur
futbol
16:00Selangor - FC
futbol
16:00Darul Takzim - Sabah
futbol
16:00Kedah - Melaka United
futbol
16:00UiTM - Petaling Jaya City
futbol
16:00Zemun - Novi Boegrad
futbol
16:00Slovan Duslo Šaľa - Nitra
futbol
16:00Kopetdag Asgabat - Energetik Mary
futbol
16:00Cerrito - Club Atletico Atenas
futbol
17:00Kızılkum Zarafşon - Kokand 1912
futbol
17:00Santiago Wanderers - Deportes Iquique
basketbol
17:00Dijon Bourgogne - Burgos
tenis
17:30Jake Hersey - Michael Shaw
tenis
17:30Joseph Newman-Billington - George Houghton
tenis
17:30Patrick Foley - Billy Harris
tenis
17:30Skinner - Julian Cash
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
tenis
18:00Stefano Travaglia - Rafael Nadal
tenis
18:00Katerina Siniakova - Kiki Bertens
tenis
18:00Martina Trevisan - Maria Sakkari
futbol
18:00Hlučín - Odra Petrkovice
futbol
18:00B36 Torshavn - Vikingur Gota
futbol
18:00Telavi - Dinamo Batumi
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
18:00Rapid București - Concordia Chiajna
futbol
18:15Sexypoxyt - Helsingin Palloseura
futbol
18:15Albion Montevideo - Rocha
basketbol
18:30Nord - Paide Viking Window
basketbol
18:30Dzūkija - Rytas Vilnius
futbol
18:30Al-Ahli Club Manama - East Riffa Club
futbol
18:30Jazz - Pallo-Iirot
futbol
18:30Akatemia - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
18:30Vasa - Kiisto
futbol
18:30Ekenas - Bollklubben-46
futbol
18:30Lahti - Mariehamn
futbol
18:30HIFK - Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30Haras El-Hodood - El-Entag El-Harby
futbol
19:00Penafiel - Mafra
basketbol
19:00KK - Primorska Koper
basketbol
19:00KTE-Duna Aszfalt - Kaposvari
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raków Częstochowa - Wisła Płock
basketbol
19:00Cibona - Sibenka
basketbol
19:00Vrijednosnice Osijek - Split
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor
futbol
19:00Engers - Kaiserslautern
futbol
19:00Schwechat - 13
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Prostějov
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Läänemaa JK Haapsalu
futbol
19:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Tuusulan Palloseura
futbol
19:00Lokomotiva - Istra 1961
futbol
19:00Riteriai - Banga Gargždai
futbol
19:00Carlos Stein - Universidad San Martín
futbol
19:15CLE - Nummelan Palloseura
futbol
19:15Sapa - Kontu Itä-Helsinki
futbol
19:30Liefering Salzburg - Grazer
futbol
19:30Horn - Juniors
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Allerød
futbol
19:30JaPS - RiPS
futbol
19:30KäPa - Espoo
futbol
19:30Sandhausen - Pauli
futbol
19:30Bochum - Osnabruck
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Bizoni - Drakonu
futbol
19:45Ahead Eagles - Utrecht
futbol
19:45Eindhoven - Telstar
futbol
19:45Derry City - Waterford
futbol
20:00Bayern Munich - Dynamo Dresden
futbol
20:00Schwarz-Weiß Rehden - Havelse
futbol
20:00ETSV Weiche - Hamburger
futbol
20:00Optik Rathenow - Hertha
futbol
20:00Bramfelder - Dassendorf
futbol
20:00Eppelborn - Hertha Wiesbach
futbol
20:002000 Mulheim-Karlich - Sportfreunde Eisbachtal 1919
futbol
20:00Neusiedl am See 1919 - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
20:00Feldkirchen - Treibach
futbol
20:00Heiligenkreuz - Gady Raika Lebring
futbol
20:00Allerheiligen - Vöcklamarkt
futbol
20:00Deutschlandsberger - Kalsdorf
futbol
20:00Wels - Union Gurten
futbol
20:00Gleisdorf 09 - Gleichenberg
futbol
20:00Weindorf St Anna - Hertha Wels
futbol
20:00Hellerup - Roskilde
futbol
20:00Jammerbugt - Thisted
futbol
20:00Tampere - JanPa
futbol
20:00Hassleholm - Nosaby
futbol
20:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion
futbol
20:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina
futbol
20:00Radnički Niš - Mladost Lučani
futbol
20:00Randers - Brøndby
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
20:00Khimki Moskova - Panathinaikos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gaziantep - Trabzonspor
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor
futbol
20:00Slovácko - Pardubice
basketbol
20:00Khimki - Panathinaikos
futbol
20:091909 - ASKÖ Gmünd
futbol
20:15Concordia von 1907 - Hamburg Eimsbutteler
futbol
20:15CSKA Sofia 1948 - Botev Plovdiv
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - Atlantis
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:30Tennis Borussia Berlin - Union Furstenwalde
futbol
20:301880 Wasserburg - Landsberg
futbol
20:30Hamm United - Niendorfer
futbol
20:30Victoria Hamburg - Meiendorfer
futbol
20:30Osdorf - Barmbek-Uhlenhorst
futbol
20:30TuRU Düsseldorf - Meerbusch
futbol
20:30Hassia Bingen - Emmelshausen
futbol
20:30Drassburg - Mannsdorf
futbol
20:30Traiskirchen - Wiener Neustadt
futbol
20:30Bergheim - Strasswalchen
futbol
20:30Deutschkreutz - Leithaprodersdorf
futbol
20:30First Vienna - Sport Union Mauer
futbol
20:30Kundl - Mötz Silz
futbol
20:30Dellach-Gail - Völkermarkt
futbol
20:30Fügen - Innsbruck
futbol
20:30George's - Marsa
futbol
20:30Juventud de Las Piedras - Rampla Juniors
futbol
20:30América - Club Atlético Villa Teresa
basketbol
20:30Chameleon - Leningrad
futbol
20:45Douanes Ouagadougou - Vitesse Bobo-Dioulasso
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:45Fenerbahçe - Crvena zvezda
basketbol
21:00Vosges - Havre
basketbol
21:00Metropole - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Aix-Maurienne Savoie Basket - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - Denain ASC Voltaire
basketbol
21:00Paris - Rouen Basket
basketbol
21:00Saint-Chamond - Blois Basket 41
futbol
21:00Hamburger - Curslack-Neuengamme
futbol
21:00Batatais - Velo Clube
futbol
21:00Paulista Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:0007 Vestur - B68 Toftir
futbol
21:00Avranches - Cholet
futbol
21:00Bastia-Borgo - Bourg-Péronnas
futbol
21:00Sète 34 - Boulogne
futbol
21:00Stade Briochin - Lyon-Duchère
futbol
21:00Stade Lavallois - Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00Concarneau - Bastia
futbol
21:00Créteil-Lusitanos - Quevilly
futbol
21:00Villefranche - Mans
futbol
21:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
21:00Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
21:00Ismaily - Smouha Sporting Club
futbol
21:00Universitatea Craiova - Politehnica Iasi
futbol
21:00Utrecht - Heerenveen
futbol
21:00Moreirense - Boavista Porto
futbol
21:25Amstetten - Wacker Innsbruck
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
basketbol
21:30Andrezieux Boutheon - Union Basket Chartres Metropole
basketbol
21:30Bordeaux - Toulouse
basketbol
21:30Vendee Challans Basket - Etoile Angers
basketbol
21:30Thor AK Akureyri - Keflavík Basketball Club
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
basketbol
21:30Bayern Münih - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:30Bizoni - Chameleon
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Cracovia
basketbol
21:30Bayern Munich - Olimpia Milano
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Cholet Basket
futbol
21:45Fiorentina - Sampdoria
futbol
21:45Royal Antwerp - Mechelen
futbol
21:45Coventry City - Bournemouth
futbol
21:45Aberdeen - Mirren
futbol
21:45Dundee United - Livingston
futbol
21:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
21:45Kilmarnock - Motherwell
futbol
21:45Drogheda United - Athlone Town
futbol
21:45University College Dublin - Bray Wanderers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Shamrock Rovers
futbol
21:45Shamrock Rovers - Sligo Rovers
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Angers
futbol
22:00Havnar Boltfelag - B 71 Sandoy
futbol
22:00Alkmaar - Maastricht
futbol
22:00Breda - Ajax
futbol
22:00Carrigaline United - Rockmount
futbol
22:00O'Higgins - Coquimbo Unido
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
22:00Baskonia - Real Madrid (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:00Saski Baskonia - Real Madrid Baloncesto
futbol
22:30Figueirense Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
basketbol
22:30Leningrad - Drakonu
basketbol
23:00Valur Reykjavik - Stjarnan
futbol
23:00Gremio Esportivo Osasco - Capivariano
futbol
23:00Marília Atlético Clube - Desportivo Brasil
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Paços de Ferreira
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Club Cienciano Cusco
futbol
00:00Alianza Petrolera - Once Caldas
futbol
00:00Club Nacional Asuncion - Club Sol de América
futbol
00:30Deportivo Cuenca - Olmedo
futbol
01:00Tacuarembó - Villa Española
futbol
01:15Maceio - Avaí Futebol Clube
futbol
01:15Operario Ferroviario - Vitoria Salvador
futbol
02:05Cúcuta Deportivo - Club Independiente Santa
futbol
03:30Puebla - Club Santos Laguna
futbol
03:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Paraná Clube
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Miami Heat
futbol
04:10Millonarios Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
futbol
05:30Club León - Mazatlan
futbol
07:15Hobart Olympia Warriors - Devonport City Strikers
futbol
07:15Riverside Olympic - Launceston City
futbol
08:00Consadole Sapporo - Vegalta Sendai
futbol
08:30Playford City Patriots - Adelaide Victory
futbol
08:30Seaford Rangers - White City FutbolClub
futbol
08:30Sturt Lions - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30West Adelaide - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Western Strikers - Fulham United
futbol
08:30Modbury Jets - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
basketbol
09:00Bizoni - Drakonu
futbol
09:30Glenorchy Knights - South Hobart
futbol
10:00Yokohama - Kashiwa Reysol
futbol
10:00Balcatta - Rockingham City
futbol
10:00Joondalup - Sorrento
futbol
10:00Floreat Athena - Cockburn City
futbol
10:00Gwelup Croatia - Armadale
futbol
10:00Inglewood United - Bayswater City
futbol
10:00Hamilton Olympic Warriors - Adamstown Rosebud
futbol
10:00Logan Lightning - South West Queensland Thunder
futbol
10:00Tokyo Verdy - Omiya Ardija
basketbol
10:00Chameleon - Leningrad
futbol
10:30Weston Workers Bears - Lake Maquarie
futbol
10:30Gwangju - Daegu
futbol
11:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
11:00Caboolture - Acacia Ridge
futbol
11:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Poli Timisoara
futbol
11:00Dunărea Călărași - Aerostar Bacau
futbol
11:00Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Resita - Unirea Slobozia
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Gloria Buzău
futbol
11:00Viitorul Pandurii Targu - Petrolul Ploiești
basketbol
11:00Bizoni - Leningrad
futbol
11:15Baník Sokolov - Rakovnik
futbol
11:15Jablonec - Mlada Boleslav
futbol
11:15Vyskov - Viktoria Otrokovice
futbol
11:15Motorlet Praha - Sparta Prague
futbol
11:15Pribram - Písek
futbol
11:15Benešov - Admira Prague
futbol
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City
futbol
11:30South United - Mitchelton FutbolClub
futbol
11:30Kingborough Lions United Soccer Club - Clarence United
futbol
11:30Gold Coast Knights - Redlands United FutbolClub
futbol
11:30Králův Dvůr - Loko Vltavín
futbol
11:30Vysocina Jihlava - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
12:00North Star - Toowong FutbolClub
futbol
12:00Western Pride - Brisbane Wolves
futbol
12:00Moreton Bay United - Brisbane Strikers
futbol
12:00Queensland Lions - Gold Coast United
futbol
12:00Sunshine Coast Wanderers - Capalaba FutbolClub
futbol
12:00JIPPO - Kaarinan Pojat
futbol
12:00Ehime - Renofa Yamaguchi
basketbol
12:00Drakonu - Leningrad
tenis
12:00Christian Garin - Karen Khachanov
tenis
12:00Grigor Dimitrov - Roberto Carballes Baena
tenis
12:00Marton Fucsovics - Thiago Monteiro
tenis
12:00Roberto Bautista-Agut - Pablo Carreno Busta
tenis
12:00Stefanos Tsitsipas - Aljaz Bedene
tenis
12:00Aryna Sabalenka - Jabeur
tenis
12:00Garbine Muguruza - Danielle Rose Collins
tenis
12:00Petra Kvitova - Leylah Annie Fernandez
futbol
12:30Adelaide Vipers - West Torrens Birkalla
futbol
12:30Spirit - Northem Tigers
tenis
12:30Jelena Ostapenko - Paula Badosa Gibert
futbol
13:00Gamba Osaka - Kashima Antlers
futbol
13:00Oita Trinita - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Boldklubben 1908 - Otterup B&IK
futbol
13:00Fremad Valby - Tarnby
futbol
13:00Tammeka Tartu - Narva Trans
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Pohang Steelers
futbol
13:00Tokushima Vortis - Ryūkyū
futbol
13:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
futbol
13:00Feirense - Covilhã
futbol
13:00Comuna Recea - U Craiova 1948
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Rapid Wien - Lafnitz
futbol
13:40Tychy - Korona Kielce
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
futbol
14:00Real Valladolid - Eibar
futbol
14:00FC - Rotor Volgograd
futbol
14:00Heidenheim - Paderborn 07
futbol
14:00Hannover 96 - Eintracht Braunschweig
futbol
14:00Jahn Regensburg - Karlsruher
futbol
14:00Hannover 96 - Brauncshweig (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Valladolid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Køge - Fremad Amager
futbol
14:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
14:00Oure - Middelfart G&BK
futbol
14:00Frederikssund - Avedøre
futbol
14:00Greve Fodbold - Skjold Birkerød
futbol
14:00Tarup-Paarup - Kolding Boldklub
futbol
14:00Vejgaard Boldspilklub - Silkeborg KFUM
futbol
14:00Inter Turku - HJK
futbol
14:00Sylvia Norrköping - Örebro Syrianska
futbol
14:00Qviding - Torns
futbol
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morag
futbol
14:00Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
futbol
14:00Dnipro-1 - Vorskla Poltava
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace
futbol
14:30Norwich City - Derby County
futbol
14:30Norwich City - Derby Country (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
14:30Viktoria 1889 - Auerbach
futbol
14:30Chemie Leipzig - 63 Luckenwalde
futbol
14:30Chemnitzer - Berliner AK 07
futbol
14:30Silkeborg - Hobro
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Nykøbing
futbol
14:30Hedensted - OKS
futbol
14:30Skjold Sæby - Norresundby
futbol
15:00Magdeburg - Viktoria Köln
futbol
15:00Ingolstadt 04 - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Zwickau - 1860 München
futbol
15:00Meppen - Verl
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Lübeck - Duisburg
futbol
15:001 FC Cologne - Preussen Munster
futbol
15:00Alemannia Aachen - Borussia Mönchengladbach
futbol
15:00Bonner - Weiss Ahlen
futbol
15:00Wiedenbrück 2000 - Lippstadt 08
futbol
15:00Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln
futbol
15:00Straelen - Rodinghausen
futbol
15:00Homberg - Schalke 04
futbol
15:00Wegberg-Beeck - Bergisch Gladbach 09
futbol
15:00Wuppertaler - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
15:00Dolní Benesov - Sigma Olomouc
futbol
15:00Skive - Kolding
futbol
15:00Aarhus Fremad - Sydvest 05
futbol
15:00Tårnby - Vanløse
futbol
15:00Brabrand - Dalum
futbol
15:00Hillerod - 2000
futbol
15:00Næsby - Holbæk B&I
futbol
15:00Boldklubben Union - Karlslunde
futbol
15:00Herning Fremad - Djursland
futbol
15:00Ishoj - Ballerup-Skovlunde Fodbold
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
15:00STPS - SavU
futbol
15:00Eskilsminne - Värnamo
futbol
15:00Lunds - Assyriska Turabdin
futbol
15:00Ventspils - Valmieras
futbol
15:00Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
15:00Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
15:00Chemik Police - Pomorzanin Torun
futbol
15:00Podlasie - Wisłoka Dębica
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
futbol
15:00Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
15:15ChievoVerona - Salernitana 1919
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
15:15Husum - Koge Nord
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
15:30Blau-Weiß Linz - Dornbirn 1913
futbol
15:30Kapfenberger - Avusturya Wien
futbol
15:30Vordingborg - Herlev
futbol
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Argesul Pitesti
futbol
16:00Sassuolo Calcio - Krotone
futbol
16:00Toulouse - Troyes
futbol
16:00Häcken - Falkenbergs
futbol
16:00Örebro - Elfsborg
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Sassuolo - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Toulouse - Troyes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Erzurumspor - Çaykur Rizespor
futbol
16:00İstanbul Başakşehir - Göztepe
futbol
16:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
futbol
16:00Jeddeloh - Wolfsburg
futbol
16:00ČSK Uherský Brod - Znojmo
futbol
16:00Slovan Rosice - Uničov
futbol
16:00Vrchovina - Banik Ostrava
futbol
16:00Slovan Velvary - Dukla Prague
futbol
16:00Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň
futbol
16:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice
futbol
16:00Esbjerg - Viborg
futbol
16:00Brønshøj - Skovshoved
futbol
16:00Tjørring - Lyseng
futbol
16:00Varde - Marienlyst
futbol
16:00Kuressaare - Tallinna Kalev
futbol
16:00Trollhättan - Karlskrona
futbol
16:00Landskrona BoIS - Skövde
futbol
16:00Sollentuna - Berga
futbol
16:00Paganese Calcio 1926 - Ternana Calcio
futbol
16:00Blonianka Blonie - Kutno
futbol
16:00Broń Radom - Wasilkow
futbol
16:00GPTS Avia Świdnik - Lewart AGS Lubartow
futbol
16:00Gryf Wejherowo - Starogard Gdanski
futbol
16:00Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
futbol
16:00Piast Żmigród - Polonia Bytom
futbol
16:00Radunia Stezyca - Bałtyk Gdynia
futbol
16:00Swit Skolwin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
16:00Warta Gorzow - Record Bielsko-Biala
futbol
16:00Wisla Pulawy - Podhale
futbol
16:00Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina
futbol
16:00Poprad - Slavoj Trebišov
futbol
16:00Púchov - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Komarno - Petržalka 1898
futbol
16:00Košice - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:00Partizán Bardejov - Dubnica
futbol
16:00Racing Club de Montevideo - Central Español
futbol
16:30Tromsø - Åsane Fotball
futbol
16:30Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
16:30Wolczanka Wolka Pelkinska - Hetman Zamość
futbol
16:30Miedz Legnica - Foto-Higiena
futbol
16:30Pniowek Pawlowice Slaskie - Gwarek
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
futbol
16:30Köln - Borussia Monchengladbach
futbol
16:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
futbol
16:30Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
futbol
16:30Werder Вremen - Arminia Вielefeld
futbol
16:30Tambov - Arsenal Tula
futbol
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - CSKA Moskova
futbol
16:30Stade Malherbe Caen - Amiens
futbol
16:30B.Dortmund - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Stuttgart - Leverkusen (A Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor
futbol
16:30Hannover - Werder Bremen
futbol
16:30Kjellerup - Aarhus Fremad
futbol
16:30Jerv - Strømmen
futbol
16:30Stjørdals-Blink - Lillestrøm
futbol
16:30Ranheim Fotball - Sogndal Fotball
futbol
16:30Raufoss - HamKam
futbol
16:30Sandnes - Grorud
futbol
17:00Dukla Prague - Lisen
futbol
17:00Chrudim - Varnsdorf
futbol
17:00Slavoj Vysehrad - Ústí nad Labem
futbol
17:00Horsens - Viby IF Fodbold
futbol
17:00Wimbledon - Accrington Stanley
futbol
17:00Blackpool - Lincoln City
futbol
17:00Bristol Rovers - Northampton Town
futbol
17:00Burton Albion - Portsmouth
futbol
17:00Charlton Athletic - Sunderland
futbol
17:00Hull City - Plymouth Argyle
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Ipswich Town
futbol
17:00Oxford United - Crewe Alexandra
futbol
17:00Peterborough United - Swindon Town
futbol
17:00Rochdale - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Gillingham
futbol
17:00Wigan Athletic - Doncaster Rovers
futbol
17:00Carlisle United - Barrow
futbol
17:00Colchester United - Oldham Athletic
futbol
17:00Crawley Town - Southend United
futbol
17:00Exeter City - Cambridge United
futbol
17:00Forest Green Rovers - Walsall
futbol
17:00Harrogate Town - Bolton Wanderers
futbol
17:00Leyton Orient - Cheltenham Town
futbol
17:00Morecambe - Port Vale
futbol
17:00Newport County - Mansfield Town
futbol
17:00Stevenage - Salford City
futbol
17:00Tranmere Rovers - Scunthorpe United
futbol
17:00Salisbury City - Beaconsfield
futbol
17:00Needham Market - Lowestoft Town
futbol
17:00Stourbridge - Biggleswade Town
futbol
17:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
futbol
17:00Enfield Town - Kingstonian
futbol
17:00Leatherhead - Margate
futbol
17:00Wingate & Finchley - Lewes
futbol
17:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
17:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Altrincham - Weymouth
futbol
17:00Barnet - Eastleigh
futbol
17:00Dover Athletic - Notts County
futbol
17:00Halifax Town - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Hartlepool United - Aldershot Town
futbol
17:00Sutton United - Maidenhead United
futbol
17:00Torquay United - Stockport County
futbol
17:00Wealdstone - Chesterfield
futbol
17:00Woking - Solihull Moors
futbol
17:00Wrexham - Boreham Wood
futbol
17:00Cobh Wanderers - College Corinthians
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Avondale United
futbol
17:00UCC - Marys
futbol
17:00Karlstad - Bromharitaojkarna
futbol
17:00Motala - Oskarshamns
futbol
17:00Rīgas Futbola skola - Spartaks Jurmala
futbol
17:00Panevezys - Sūduva Marijampolė
futbol
17:00Miedz Legnica - Chrobry Głogów
futbol
17:00Gornik Polkowice - Pogon
futbol
17:00Gornik Konin - Sokół Kleczew
futbol
17:00Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
futbol
17:00MMKS Concordia Elblag - Legia Warsaw
futbol
17:00Bačka Palanka - Javor Ivanjica
futbol
17:00Mačva Šabac - Voždovac
futbol
17:00Novi Pazar - Vojvodina
futbol
17:00Spartak Zdrepceva - Čukarički
futbol
17:00Rukh Vinnyky - Lviv
futbol
17:00Everton - Brighton & Hove Albion
futbol
17:00Atletico Madrid - Villarreal
futbol
17:00Blackburn Rovers - Cardiff City
futbol
17:00Luton Town - Wycombe Wanderers
futbol
17:00Middlesbrough - Barnsley
futbol
17:00Nottingham Forest - Bristol City
futbol
17:00Reading - Watford
futbol
17:00Rotherham United - Huddersfield Town
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Queens Park Rangers
futbol
17:00Swansea City - Millwall
futbol
17:00Alcorcón - Real Zaragoza
futbol
17:00Mirandés - Ponferradina
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
futbol
17:00Reading - Watford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:15Waasland-Beveren - Genk
futbol
17:15Virtus Entella - Reggiana 1919
futbol
17:15Ascoli Calcio 1898 - Lecce
futbol
17:15Empoli - Monza Brianza 1912
futbol
17:15Unione Venezia - Frosinone Calcio
futbol
17:15Reggina Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:15SPAL - Cosenza Calcio
futbol
17:15Vicenza Calcio - Pordenone Calcio
futbol
17:30N.E.C. - Eindhoven
futbol
17:30Ostrowiec Swietokrzyski - Chełmianka Chełm
futbol
17:30Cova da Piedade - Arouca
futbol
17:30Oliveirense - Casa Pia
futbol
17:30Vitesse - Heracles Almelo
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
17:30Zbrojovka Brno - Karviná
futbol
17:30Mladá Boleslav - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Opava - Teplice
futbol
17:45Montana - Slavia Sofia
futbol
18:00Lens - Saint-Étienne
futbol
18:00Viktoria Zizkov - Fotbal Třinec
futbol
18:00Šibenik - Osijek
futbol
18:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
18:00Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie
futbol
18:00Astra Giurgiu - Voluntari
futbol
18:00MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
18:00Domžale - Gorica
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
18:00UNICS - Astana
futbol
18:00Swarovski Tirol - Austria Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Ried
futbol
18:00Wolfsberger - Pölten
futbol
18:30Sundsvall - Eskilstuna
futbol
18:30Jönköpings Södra - Halmstads
futbol
18:30Örgryte - Brage
futbol
18:30Kriens - Winterthur
futbol
18:30Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
basketbol
18:35Anwil Włocławek - Legia Warszawa
futbol
19:00Spartak Moskova - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Cork City - Patrick's Athletic
futbol
19:00Linköping City - Lindome
futbol
19:00Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Olimpia Elbląg - Hutnik Nowa Huta
futbol
19:00Sokol Ostroda - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
19:00Kluczbork - Lechia Zielona Gora
futbol
19:00Ruch Chorzow - Polonia Nysa
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Stabæk Fotball
futbol
19:00Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
futbol
19:00Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrade
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Fatih Karagümrük
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor A.Ş.
basketbol
19:00Bilbao Basket - Obradoiro
futbol
19:15Albacete Balompié - Real Oviedo
futbol
19:15Mallorca - Tenerife
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04
futbol
19:30Leeds United - Manchester City
futbol
19:30Elche - Huesca
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe
futbol
19:30King's Lynn Town - Yeovil Town
futbol
19:30Eupen - Cercle Brugge
futbol
19:30Aarau - Chiasso
futbol
19:30Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem
futbol
19:30Inhulets Petrove - Minaj
futbol
19:30Panetolikos - Asteras Tripolis
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:30Elche - Huesca (spor SMART 2 HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Waalwijk - Zwolle
futbol
20:00Auxerre - Ajaccio
futbol
20:00Clermont Foot - Rodez Aveyron Football
futbol
20:00Sturm Graz - Spittal
futbol
20:00Sochaux-Montbéliard - Chambly
futbol
20:00Grasshopper Club Zürich - 1900
futbol
20:00Grenoble Foot 38 - Valenciennes
futbol
20:00Katowice - Znicz Pruszków
futbol
20:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
20:00Spartak Trnava - Nitra
futbol
20:00Paris - Havre
futbol
20:00Ružomberok - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pau - Nancy
futbol
20:00ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
futbol
20:00Dunkerque - Avant de Guingamp
futbol
20:00Aluminij - Koper
futbol
20:00Lausanne-Sport - Zürich
futbol
20:00Lugano - Sion
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Sparta Prague - Jablonec
futbol
20:05Gorica - Hajduk Split
futbol
20:15Levski Sofia - Botev Vratsa
futbol
20:30Paphos - Salamis Famagusta
futbol
20:30Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Diósgyőri - Paksi
futbol
20:30Porto - Marítimo
futbol
21:00Cobh Ramblers - Cabinteely
futbol
21:00Steaua București - Dinamo București
futbol
21:00VVV-Venlo - Haag
futbol
21:00Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
futbol
21:30Las Palmas - Logroñés
futbol
21:30Vålerenga Fotball - Mjøndalen
futbol
21:30Longford Town - Galway United
futbol
21:30Shelbourne - Bohemian
futbol
21:45Udinese Calcio - Roma
futbol
21:45Sint-Truidense - Kortrijk
futbol
21:45Matelica - FeralpiSalò
futbol
21:45Viterbese Castrense - Avellino 1912
futbol
21:45Calcio Como - Pistoiese
futbol
21:45St.Truiden - Kortrijk (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
21:45Udinese - Roma (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:45MoraBanc Andorra - Joventut Badalona (spor SMART 2 HD)
basketbol
21:45MoraBanc Andorra - FIATC Joventut Badalona
basketbol
21:45Unicaja Málaga - Bruixa Dor Manresa
futbol
22:00Nice - Nantes
futbol
22:00Newcastle United - Burnley
futbol
22:00Valencia - Real Betis
futbol
22:00Rayo Vallecano - Málaga
futbol
22:00Deportivo Pasto - Boyacá Chicó
futbol
22:00Twente - Emmen
futbol
22:00Bogotá - Orsomarso
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
23:00Tondela - Braga
futbol
23:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Internacional
futbol
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Valledupar
futbol
23:30Orlando City Soccer Club - York Red Bulls
futbol
00:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportivo Cali
futbol
01:00Atlas - Club Necaxa
futbol
01:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Ceará Sporting Club
futbol
02:00United - Atlanta United
futbol
02:05Deportivo Pereira - Deportes Tolima
futbol
02:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30İngiltere Revolution - Nashville
futbol
02:30Toronto - Philadelphia Union
futbol
03:00Tigres de la UANL - Atlético San Luis
futbol
03:00Houston Dynamo - Sporting Kansas City
futbol
03:00Inter Miami - York City
futbol
03:00Minnesota United - Cincinnati
futbol
03:00Clube Atletico Bragantino - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Dallas - Columbus Crew
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Envigado Fútbol Club
futbol
05:00Club América - Club Universidad Nacional
futbol
05:00Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
futbol
05:30San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy
futbol
06:00Portland Timbers - Colorado Rapids
futbol
06:30Charlestown City Blues - Broadmeadow Magic
futbol
06:30Valentine Phoenix - Maitland
futbol
07:00Sydney United - Rockdale City Suns
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
08:00Southside Eagles - Sunshine Coast
futbol
08:00Gangwon - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
08:00Albirex Niigata - Machida Zelvia
futbol
08:00Mito HollyHock - Fagiano Okayama
futbol
08:00Montedio Yamagata - Matsumoto Yamaga
futbol
08:00Thespakusatsu Gunma - United Ichihara Chiba
futbol
08:00Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
futbol
09:00Shonan Bellmare - Tokyo
futbol
10:00Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
futbol
10:00SKA-Khabarovsk - Chaika Peschanokopskoye
futbol
10:00Albany Creek Excelsior - Centenary Stormers
futbol
10:00Sent-George Willawong - Bayside United
futbol
10:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Brisbane Knights
futbol
10:00Avispa Fukuoka - Giravanz Kitakyushu
futbol
10:00Júbilo Iwata - Kyoto Sanga
futbol
10:30Seoul - Busan IPark
futbol
11:00Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus
futbol
11:15Slovácko - Velké Meziříčí
futbol
11:15Chlumec - Sokol Zápy
futbol
11:15Slovan Liberec - Prepere
futbol
11:15Hradec Kralove - Pardubice
futbol
11:30Fastav Zlín - Frýdek-Místek
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
12:00Tochigi - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
13:00Girona - Fuenlabrada
futbol
13:00Flora Tallinn - Viljandi Tulevik
futbol
13:00Nomme Kalju - Legion Tallinna
futbol
13:00Incheon United - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Karlshamn - Asarums
futbol
13:00Lech Poznań - Olimpia Grudziądz
futbol
13:00Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
13:00Osasuna - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
13:00CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:15Groningen - Ajax
futbol
13:15Benfica - Estoril Praia
futbol
13:15Varzim - Académica de Coimbra
futbol
13:30Atalanta - Cagliari Calcio
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor
futbol
13:30Botoșani - Chindia Targoviste
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Atalanta - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
basketbol
13:30Baloncesto Fuenlabrada - Estudiantes Madrid
basketbol
13:30Barcelona Bàsquet - Delteco
futbol
13:40ŁKS Łódź - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
13:40Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
futbol
14:00Montpellier - Nîmes Olympique
futbol
14:00Leicester City - West Ham United
futbol
14:00Southampton - West Bromwich Albion
futbol
14:00Lokomotiv Moskova - Khimki
futbol
14:00Johnstone - Celtic
futbol
14:00Akron Tolyatti - Chertanovo Moskova
futbol
14:00Veles Moskova - Orenburg
futbol
14:00Hansa Rostock - Uerdingen 05
futbol
14:00Avarta - Akademisk Boldklub
futbol
14:00Holstebro - Aarhus
futbol
14:00Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi
futbol
14:00Olimpik - Oleksandriya
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Southampton - WBA (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Hamburger - Erzgebirge
futbol
14:30Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf
futbol
14:30Würzburger Kickers - Greuther Furth
futbol
14:30Club Brugge - Anderlecht
futbol
14:30Bischofswerdaer 08 - Carl Zeiss Jena
futbol
14:30Lichtenberg 47 - Babelsberg 03
futbol
14:30Altglienicke - Lokomotive Leipzig
futbol
14:30Meuselwitz - Germania Halberstadt
futbol
14:30Östers - Dalkurd
futbol
14:30Club Brugge - Anderlecht (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
14:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
futbol
15:00Lyngby Boldklub - SønderjyskE
futbol
15:00Odense Boldklub - Vejle Boldklub
futbol
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Spartak Moskova
futbol
15:00Krylia Sovetov - Alania Vladikavkaz
futbol
15:00Saarbrucken - Hallescher
futbol
15:00Altonaer FC von 1893 - Pauli
futbol
15:00Eintracht Norderstedt 03 - Holstein Kiel
futbol
15:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Teutonia 05 Ottensen - Lüneburger SK Hansa
futbol
15:00Fredericia - Helsingør
futbol
15:00Ringkøbing - B-1913
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn
futbol
15:00Tvååkers - Utsiktens
futbol
15:00Tukums 2000 - Daugavpils
futbol
15:15Etar 1924 Veliko Tarnovo - CSKA Sofia
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Hammarby - Djurgårdens
futbol
15:30Mjällby - Helsingborgs
futbol
15:30Östersunds - Fotboll
futbol
15:30Sparta Rotterdam - Alkmaar
futbol
15:30Willem - Feyenoord
futbol
15:30Ljungskile - GAIS
futbol
15:30Bull Salzburg - Hartberg
futbol
15:30Sturm Graz - Rheindorf Altach
futbol
15:45Schaffhausen - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
16:00Girondins de Bordeaux - Dijon
futbol
16:00Metz - Lorient
futbol
16:00Strasbourg - Lille
futbol
16:00Stade Brestois 29 - Monaco
futbol
16:00Arsenal - Sheffield United
futbol
16:00Wolverhampton - Fulham
futbol
16:00Benevento Calcio - Bologna 1909
futbol
16:00Parma - Hellas Verona
futbol
16:00Lazio - Internazionale Milano
futbol
16:00Brentford - Preston North
futbol
16:00Pisa 1909 - Cremonese
futbol
16:00Volgar Astrakhan - Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği
basketbol
16:00Avtodor - Parma Perm
futbol
16:00Lazio - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Borussia Hildesheim - Atlas Delmenhorst
futbol
16:00Oldenburg - Hannover 96
futbol
16:00Sokol Brozany - Zbuzany 1953
futbol
16:00Sokol Hostoun - Povltavska akademy
futbol
16:00Vendsyssel - Hvidovre
futbol
16:00Cesena - Triestina Calcio
futbol
16:00Alma Juventus Fano 1906 - Calcio Padova
futbol
16:00Warta Poznań - Legia Warsaw
futbol
16:00Südtirol - Fermana
futbol
16:00Modena - Pesaro
futbol
16:00Bari - Teramo
futbol
16:00Turris Neapolis 1944 - Virtus Francavilla
futbol
16:00Monopoli - Calcio Catania
futbol
16:00Città di Palermo - Potenza
futbol
16:00Vibonese Calcio - Juve Stabia
futbol
16:00Pro Sesto - Carrarese Calcio
futbol
16:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
16:00Città di Pontedera - Piacenza Calcio 1919
futbol
16:00Grosseto - Renate
futbol
16:00Zalaegerszegi - Budapest Honvéd
futbol
16:00Toppfotball - KFUM
futbol
16:00Odra Opole - Arka Gdynia
futbol
16:00Stal Rzeszów - Skra Czestochowa
futbol
16:00Sokol Sieniawa - Lagow
futbol
16:00Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
futbol
16:00Panathinaikos - Aris
futbol
16:15AŠK Bravo Publikum - Mura 05
futbol
16:30Wolfsburg - Augsburg
futbol
16:30Rubin Kazan - Akhmat
futbol
16:30Soçi - Rostov
futbol
16:30Wolfsburg - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemen Belediyespor
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Bohemians 1905 Prag - Fastav Zlín
futbol
16:30Slovan Liberec - Příbram
futbol
16:30Sigma Olomouc - Viktoria Plzen
futbol
17:00Levante - Real Madrid
futbol
17:00Gent - Beerschot Wilrijk
futbol
17:00Fodbold - Aarhus
futbol
17:00Stoke City - Birmingham City
futbol
17:00Rangers - Ross County
futbol
17:00Sabadell - Espanyol
futbol
17:00Young Boys - Vaduz
futbol
17:00Basel - Luzern
futbol
17:00Gallen - Servette
futbol
17:00Fakel Voronezh - Dynamo Bryansk
futbol
17:00Krasnodar - Nizhniy Novgorod
futbol
17:00Torpedo Moskova - Tom Tomsk
futbol
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - Fluminense FutbolClub
futbol
17:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
17:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
17:00Graffin Vlašim - Blansko
futbol
17:00Taborsko - Hradec Kralove
futbol
17:00Luleå - Nykopings
futbol
17:00Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
17:00Górnik Łęczna - Jastrzębie
futbol
17:00Proleter Novi - Backa Topola
futbol
17:00FK - Inđija
futbol
17:00Zlatibor - Radnik Surdulica
futbol
17:00Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Zorya Luhansk
futbol
17:30Nacional da Madeira - Belenenses
futbol
17:30Kayrat - Astana
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Académico de Viseu - Leixões
futbol
17:45Eindhoven - Fortuna Sittard
futbol
17:45Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
18:00Stade Rennais - Stade de Reims
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Rapid Wien - LASK Linz
futbol
18:00Varaždin - Dinamo Zagreb
futbol
18:00Riga - Liepāja
futbol
18:00Stomil Olsztyn - Belchatow
futbol
18:00Motor Lublin - 1925 Kalisz
basketbol
18:00Saski Baskonia - Universidad Catolica de Murcia
futbol
18:15Apollon Smyrni - Larissa
futbol
18:15PAOK - Crete
basketbol
18:30Stargard Szczecinski - Dąbrowa Górnicza
futbol
18:30Manchester United - Tottenham Hotspur
futbol
18:30Göteborg - Varbergs BoIS
futbol
18:30Norrköping - Sirius Fotboll
futbol
18:30Kalmar - Malmö
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
18:30Piast Gliwice - Lech Poznań
futbol
18:30Akropolis - Umeå
futbol
18:30Imolese Calcio 1919 - Virtusvecomp Verona
futbol
18:30Mantova - Carpi 1909
futbol
18:30Sambenedettese Calcio - Gubbio 1910
futbol
18:30Aurora Pro Patria 1919 - Pro Vercelli 1892
futbol
18:30Novara Calcio - Lucchese
futbol
18:30Pergolettese 1932 - AlbinoLeffe
futbol
18:30Omonia - Limassol
futbol
18:30Ferencvárosi - Puskás Akadémia
futbol
18:30Gaz Metan Mediaș - Hermannstadt
basketbol
19:00Stal Ostrow Wielkopoiski - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Bayern Munich - Hertha
futbol
19:00Milan - Spezia Calcio
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray
futbol
19:00Horsens - Midtjylland
futbol
19:00Aalesunds - Kristiansund
futbol
19:00Bodø-Glimt - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Start - Haugesund
futbol
19:00Brann - Molde
futbol
19:00Viking - Strømsgodset
futbol
19:00Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Milan - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Bayern Münih - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Banik Ostrava - Slavia Prague
futbol
19:00Dundalk - Finn Harps
futbol
19:00Frej Taby - Täby
futbol
19:00Porto - Vilafranquense
futbol
19:00Crvena Zvezda - Napredak Kruševac
futbol
19:00Pohronie - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Celje - Tabor Sežana
futbol
19:15R. Charleroi - Standard Liège
futbol
19:15Castellon - Leganés
futbol
19:15Almería - Sporting de Gijón
futbol
19:15Charleroi - Standard Liege (tivibu SPOR HD)
futbol
19:30Cádiz - Granada
futbol
19:30Cadiz - Granada (spor SMART HD)
basketbol
19:30Gran Canaria - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
basketbol
19:30Gran Canaria - Real Madrid Baloncesto
futbol
19:30Kolos Kovalevka - Mariupol
futbol
20:00Dynamo Moskova - Krasnodar
futbol
20:00Deportivo Toluca - Cruz Azul
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Kópavogur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
20:00Stjarnan - Fjölnir
futbol
20:00Nieciecza - Radomiak Radom
futbol
20:00AS Trenčín - Senica
futbol
20:05Rijeka - Slaven Belupo
futbol
20:30Benfica - Farense
futbol
20:30Famalicão - Ave
futbol
20:30Ermis Aradippou - APOEL
futbol
20:30Giannina - Olympiacos
basketbol
21:00Gliwice - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:00Copenhagen - Nordsjælland
basketbol
21:00Real Betis - Valencia
futbol
21:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
futbol
21:00Roda JC Kerkrade - Volendam
futbol
21:00Fehervar - Újpest
futbol
21:00Elana Toruń - Unia Janikowo
futbol
21:15Maribor - Olimpija Ljubljana
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:30Viitorul Constanța - Cluj
futbol
21:30Cartagena - Lugo
futbol
21:30Rosenborg - Grenland
futbol
21:45Atromitos - Athens
futbol
21:45Juventus - Napoli
futbol
21:45Oostende - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:45Juventus - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Leones - Unión Magdalena
futbol
22:00Lyon - Olympique de Marseille
futbol
22:00Barcelona - Sevilla
futbol
22:00Coritiba Foot Ball Club - São Paulo
futbol
22:00Cittadella - Brescia Calcio
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
22:15Breiðablik - Fylkir
futbol
22:15Valur FutbolClub - Íþróttafélagið Grótta
futbol
23:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Tigres Futbol Club
futbol
23:00Portimonense - Sporting Lisbon
futbol
23:30Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
futbol
00:00Patriotas - Junior de Barranquilla
futbol
00:15Bajai - Sport Club do Recife
futbol
00:15Fortaleza - Atlético Clube Goianiense
futbol
00:15Goiás Esporte Clube - Santos
futbol
02:05América de Cali - Rionegro Aguilas
futbol
02:30Clube Atlético Mineiro - Vasco da Gama
basketbol
02:30Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
03:00Querétaro - Monterrey
futbol
04:10Equidad - Independiente Medellín
futbol
04:30Real Salt Lake - Los Angeles
futbol
05:06Club Tijuana - Guadalajara
futbol
18:00Universitatea Cluj - Pandurii Targu
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Ilves
basketbol
18:35Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin
futbol
19:30Lamia - Volos
futbol
19:45Excelsior - Graafschap
futbol
20:00Wehen Wiesbaden - Kaiserslautern
futbol
20:00Degerfors - Vasteras
futbol
20:00Trelleborgs - Norrby
futbol
21:00Batrana Doamna - Academica Clinceni
futbol
21:30Nurnberg - Darmstadt 98
futbol
21:45Atletico Arezzo - Perugia Calcio
futbol
21:45Vizela - Chaves
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Promitheas (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Joventut Badalona (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:00Hapoel Jerusalem - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Iberostar Tenerife - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Türkiye - Sırbistan (TRT 1 HD)
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - CSKA MoskovaCanlı
basketbol
22:00Valencia Basket - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
basketbol
22:00Barcelona - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
21:55Clippers - RocketsCanlı
basketbol
21:46Leningrad - ChameleonCanlı
basketbol
21:39Lakers - KingsCanlı
basketbol
21:30Basket Zaragoza 2002 - Iberostar Tenerife CanariasCanlı
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
basketbol
21:00Olympiakos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Saint-PetersburgCanlı
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Basket (beIN SPORTS HABER HD)Canlı
basketbol
22:00Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
22:15Tindastóll - ÍR Reykjavíkur
basketbol
22:15Тор Thorl - Haukar
basketbol
22:35Bizoni - Chameleon
basketbol
23:15Reykjavik - UMFN Njardvik
basketbol
00:00Niteroi - Tijuca Tênis Clube
basketbol
01:15Colon - Atletico Cordon
basketbol
03:00Costa Caribe - Chinandega
basketbol
03:30Codea Alajuela - Perez Zeledon
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Brumas Jinotega
basketbol
03:30Deportivo Sayago - 25 de Agosto
basketbol
05:30Escazu - Siquirres
basketbol
13:00Sunshine Coast Phoenix - Northside Wizards
basketbol
13:00Rip City - Southern Districts Spartans
basketbol
13:05Toyota Alvark Tokyo - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
basketbol
17:00Dijon Bourgogne - Burgos
basketbol
18:30Nord - Paide Viking Window
basketbol
18:30Dzūkija - Rytas Vilnius
basketbol
19:00KK - Primorska Koper
basketbol
19:00KTE-Duna Aszfalt - Kaposvari
basketbol
19:00Cibona - Sibenka
basketbol
19:00Vrijednosnice Osijek - Split
basketbol
19:30Bizoni - Drakonu
basketbol
20:00Khimki Moskova - Panathinaikos (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
20:00Khimki - Panathinaikos
basketbol
20:30Chameleon - Leningrad
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:45Fenerbahçe - Crvena zvezda
basketbol
21:00Vosges - Havre
basketbol
21:00Metropole - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Aix-Maurienne Savoie Basket - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - Denain ASC Voltaire
basketbol
21:00Paris - Rouen Basket
basketbol
21:00Saint-Chamond - Blois Basket 41
basketbol
21:30Andrezieux Boutheon - Union Basket Chartres Metropole
basketbol
21:30Bordeaux - Toulouse
basketbol
21:30Vendee Challans Basket - Etoile Angers
basketbol
21:30Thor AK Akureyri - Keflavík Basketball Club
basketbol
21:30Bayern Münih - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:30Bizoni - Chameleon
basketbol
21:30Bayern Munich - Olimpia Milano
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Cholet Basket
basketbol
22:00Baskonia - Real Madrid (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:00Saski Baskonia - Real Madrid Baloncesto
basketbol
22:30Leningrad - Drakonu
basketbol
23:00Valur Reykjavik - Stjarnan
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Miami Heat
basketbol
09:00Bizoni - Drakonu
basketbol
10:00Chameleon - Leningrad
basketbol
11:00Bizoni - Leningrad
basketbol
12:00Drakonu - Leningrad
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00UNICS - Astana
basketbol
18:35Anwil Włocławek - Legia Warszawa
basketbol
19:00Bilbao Basket - Obradoiro
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:45MoraBanc Andorra - Joventut Badalona (spor SMART 2 HD)
basketbol
21:45MoraBanc Andorra - FIATC Joventut Badalona
basketbol
21:45Unicaja Málaga - Bruixa Dor Manresa
basketbol
13:00CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:30Baloncesto Fuenlabrada - Estudiantes Madrid
basketbol
13:30Barcelona Bàsquet - Delteco
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Avtodor - Parma Perm
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Saski Baskonia - Universidad Catolica de Murcia
basketbol
18:30Stargard Szczecinski - Dąbrowa Górnicza
basketbol
19:00Stal Ostrow Wielkopoiski - Śląsk Wrocław
basketbol
19:30Gran Canaria - Real Madrid (spor SMART 2 HD)
basketbol
19:30Gran Canaria - Real Madrid Baloncesto
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Gliwice - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
21:00Real Betis - Valencia
basketbol
02:30Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
18:35Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Promitheas (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Joventut Badalona (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:00Hapoel Jerusalem - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Iberostar Tenerife - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART 2 HD)Canlı
futbol
22:00Ave - MilanCanlı
futbol
22:00Sporting Lisbon - LASK LinzCanlı
futbol
22:00Rio Ave - Milan (TRT Spor HD)Canlı
futbol
21:45Ave - MilanCanlı
futbol
21:45Sporting Lisbon - LASK LinzCanlı
futbol
21:45Liverpool - Arsenal (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (teve2 HD)Canlı
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)Canlı
futbol
21:30Liverpool - ArsenalCanlı
futbol
21:30Athens - WolfsburgCanlı
futbol
21:30Rangers - GalatasarayCanlı
futbol
21:30Potiguar - Central Sport ClubCanlı
futbol
21:15Young Boys - TiranaCanlı
futbol
21:15Dundalk - KÍ KlaksvíkCanlı
futbol
21:15Basel - CSKA SofiaCanlı
futbol
21:00Al-Masry Club - ZamalekCanlı
futbol
21:00Pelotas - CaxiasCanlı
futbol
20:45Aston Villa - Stoke CityCanlı
futbol
20:45Copenhagen - RijekaCanlı
futbol
20:45Dinamo Brest - Ludogorets 1945Canlı
futbol
20:45Sarajevo - CelticCanlı
futbol
20:45Legia Warsaw - KarabağCanlı
futbol
20:45Standard Liège - FehervarCanlı
futbol
20:45Skála ÍF - B36 TórshavnCanlı
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva - Viktoria PlzenCanlı
futbol
20:00Malmö - GranadaCanlı
futbol
19:45Athletic Bilbao - CádizCanlı
futbol
19:45Sevilla - LevanteCanlı
futbol
19:45Ararat - Ermenistan - Crvena ZvezdaCanlı
futbol
19:45Slovan Liberec - APOELCanlı
futbol
19:45Dinamo Zagreb - Flora TallinnCanlı
futbol
19:30Utsiktens - NorrbyCanlı
futbol
22:00Tottenham Hotspur - Maccabi Haifa
futbol
22:00Wagadou - Inter Nouakchott
futbol
22:00Barnechea - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
22:00Deportes Magallanes - Melipilla
futbol
22:00Santiago Morning - Unión San Felipe
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Sliema Wanderers - Santa Lucía
futbol
22:15Zejtun Corinthians - Gudja United
futbol
22:15Murata - San Giovanni
futbol
22:30Celta de Vigo - Barcelona
futbol
23:00Ayacucho - Cusco
futbol
23:15Stjarnan - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
23:15Real Santander - Atlético Huila
futbol
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
01:00Club Olimpia - Santos
futbol
01:00Club Olimpia - Santos (S SPORT HD)
futbol
01:00Alagoinhas - Palmas
futbol
01:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Brasiliense Futebol Clube
futbol
01:00Joinville Esporte Clube - San Luis
futbol
01:00Estudiantes Tecos - Mineros de Fresnillo
futbol
01:30Deportes Quindío - Fortaleza Zipaquira
futbol
01:35Riadh - Entente Sebkha
futbol
02:00Brusque Futebol Clube - Londrina Esporte Clube
futbol
02:30Ypiranga - Santana
futbol
03:00Club Celaya - Universidad de Guadalajara
futbol
03:00Club Atlético Tigre - Club Guaraní
futbol
03:45Unión Magdalena - Leones
futbol
04:00Branco Sport Club - Atlético Acreano
futbol
05:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
futbol
05:00Delfin - Defensa y Justicia
futbol
08:00Akademiya Ontustık - Jetısu
futbol
08:00Igilic - Ordabası
futbol
10:00Eastern Sports Club - Man
futbol
10:30Kaysar - Okjetpes
futbol
11:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
11:00Dong - Dinh
futbol
12:00Nang - TTBD Phu Dong
futbol
12:00Kon - Tuan Tu Phu
futbol
12:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane Olympic United
futbol
12:30Blacktown City - APIA Leichhardt Tigers
futbol
12:30Manly United - Druitt Town Rangers
futbol
12:45Ordabası - Taraz
futbol
13:00Marconi Stallions - North Shore Mariners
futbol
13:00Taraz - Temirlan
futbol
13:00Sagadam - Asgabat
futbol
13:30Gap - Grunge Thistle
futbol
13:45Adelaide Raiders - Para Hills Knights
futbol
13:45Croydon Kings - Adelaide Comets
futbol
14:00Mindil Aces - University Azzurri
futbol
14:30Sabah Bakü - Keshla
futbol
15:00Codru Lozova - Petrocub
futbol
15:00Sogdiana Cizzak - Lokomotiv
futbol
15:00Academica Clinceni - Petrolul Potcoava
futbol
15:00Dacia Unirea Brăila - Faurei
futbol
15:00Poli Timișoara - Fortuna Becicherecu
futbol
15:00Vedita Colonesti - Flacara Moreni
futbol
15:00Kids Tampa Brasov - Plopeni
futbol
15:00Balotesti - Tunari
futbol
15:00Astra Giurgiu - Brașov
futbol
15:00Dinamo București - Steaua
futbol
15:00Unirea - Arieșul Turda
futbol
15:00Hermannstadt - Minerul Costesti
futbol
15:00Soimii Lipova - Progresul Pecica
futbol
15:00Steaua Bucuresti - Rapid Bucuresti
futbol
15:00Unirea Bascov - ACSO Filiasi
futbol
15:15Sarawak United - Terenganu
futbol
16:00Tobol Kostanay - Jetısu
futbol
16:00Slutsk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
16:00Dinamo Minsk - Smolevichi
futbol
16:00Inter Star - Aigle Noir
futbol
16:00Penang - Kelantan United
futbol
16:00Perak - Kuala Lumpur
futbol
16:00Selangor - FC
futbol
16:00Darul Takzim - Sabah
futbol
16:00Kedah - Melaka United
futbol
16:00UiTM - Petaling Jaya City
futbol
16:00Zemun - Novi Boegrad
futbol
16:00Slovan Duslo Šaľa - Nitra
futbol
16:00Kopetdag Asgabat - Energetik Mary
futbol
16:00Cerrito - Club Atletico Atenas
futbol
17:00Kızılkum Zarafşon - Kokand 1912
futbol
17:00Santiago Wanderers - Deportes Iquique
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
futbol
18:00Hlučín - Odra Petrkovice
futbol
18:00B36 Torshavn - Vikingur Gota
futbol
18:00Telavi - Dinamo Batumi
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
18:00Rapid București - Concordia Chiajna
futbol
18:15Sexypoxyt - Helsingin Palloseura
futbol
18:15Albion Montevideo - Rocha
futbol
18:30Al-Ahli Club Manama - East Riffa Club
futbol
18:30Jazz - Pallo-Iirot
futbol
18:30Akatemia - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
18:30Vasa - Kiisto
futbol
18:30Ekenas - Bollklubben-46
futbol
18:30Lahti - Mariehamn
futbol
18:30HIFK - Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30Haras El-Hodood - El-Entag El-Harby
futbol
19:00Penafiel - Mafra
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raków Częstochowa - Wisła Płock
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor
futbol
19:00Engers - Kaiserslautern
futbol
19:00Schwechat - 13
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Prostějov
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Läänemaa JK Haapsalu
futbol
19:00Pallokerho Keski-Uusimaa - Tuusulan Palloseura
futbol
19:00Lokomotiva - Istra 1961
futbol
19:00Riteriai - Banga Gargždai
futbol
19:00Carlos Stein - Universidad San Martín
futbol
19:15CLE - Nummelan Palloseura
futbol
19:15Sapa - Kontu Itä-Helsinki
futbol
19:30Liefering Salzburg - Grazer
futbol
19:30Horn - Juniors
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Allerød
futbol
19:30JaPS - RiPS
futbol
19:30KäPa - Espoo
futbol
19:30Sandhausen - Pauli
futbol
19:30Bochum - Osnabruck
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Ahead Eagles - Utrecht
futbol
19:45Eindhoven - Telstar
futbol
19:45Derry City - Waterford
futbol
20:00Bayern Munich - Dynamo Dresden
futbol
20:00Schwarz-Weiß Rehden - Havelse
futbol
20:00ETSV Weiche - Hamburger
futbol
20:00Optik Rathenow - Hertha
futbol
20:00Bramfelder - Dassendorf
futbol
20:00Eppelborn - Hertha Wiesbach
futbol
20:002000 Mulheim-Karlich - Sportfreunde Eisbachtal 1919
futbol
20:00Neusiedl am See 1919 - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
20:00Feldkirchen - Treibach
futbol
20:00Heiligenkreuz - Gady Raika Lebring
futbol
20:00Allerheiligen - Vöcklamarkt
futbol
20:00Deutschlandsberger - Kalsdorf
futbol
20:00Wels - Union Gurten
futbol
20:00Gleisdorf 09 - Gleichenberg
futbol
20:00Weindorf St Anna - Hertha Wels
futbol
20:00Hellerup - Roskilde
futbol
20:00Jammerbugt - Thisted
futbol
20:00Tampere - JanPa
futbol
20:00Hassleholm - Nosaby
futbol
20:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion
futbol
20:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina
futbol
20:00Radnički Niš - Mladost Lučani
futbol
20:00Randers - Brøndby
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep - Trabzonspor
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor
futbol
20:00Slovácko - Pardubice
futbol
20:091909 - ASKÖ Gmünd
futbol
20:15Concordia von 1907 - Hamburg Eimsbutteler
futbol
20:15CSKA Sofia 1948 - Botev Plovdiv
futbol
20:15Pohjois-Haagan Urheilijat - Atlantis
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:30Tennis Borussia Berlin - Union Furstenwalde
futbol
20:301880 Wasserburg - Landsberg
futbol
20:30Hamm United - Niendorfer
futbol
20:30Victoria Hamburg - Meiendorfer
futbol
20:30Osdorf - Barmbek-Uhlenhorst
futbol
20:30TuRU Düsseldorf - Meerbusch
futbol
20:30Hassia Bingen - Emmelshausen
futbol
20:30Drassburg - Mannsdorf
futbol
20:30Traiskirchen - Wiener Neustadt
futbol
20:30Bergheim - Strasswalchen
futbol
20:30Deutschkreutz - Leithaprodersdorf
futbol
20:30First Vienna - Sport Union Mauer
futbol
20:30Kundl - Mötz Silz
futbol
20:30Dellach-Gail - Völkermarkt
futbol
20:30Fügen - Innsbruck
futbol
20:30George's - Marsa
futbol
20:30Juventud de Las Piedras - Rampla Juniors
futbol
20:30América - Club Atlético Villa Teresa
futbol
20:45Douanes Ouagadougou - Vitesse Bobo-Dioulasso
futbol
21:00Hamburger - Curslack-Neuengamme
futbol
21:00Batatais - Velo Clube
futbol
21:00Paulista Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:0007 Vestur - B68 Toftir
futbol
21:00Avranches - Cholet
futbol
21:00Bastia-Borgo - Bourg-Péronnas
futbol
21:00Sète 34 - Boulogne
futbol
21:00Stade Briochin - Lyon-Duchère
futbol
21:00Stade Lavallois - Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00Concarneau - Bastia
futbol
21:00Créteil-Lusitanos - Quevilly
futbol
21:00Villefranche - Mans
futbol
21:00Thun - Neuchâtel Xamax
futbol
21:00Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
21:00Ismaily - Smouha Sporting Club
futbol
21:00Universitatea Craiova - Politehnica Iasi
futbol
21:00Utrecht - Heerenveen
futbol
21:00Moreirense - Boavista Porto
futbol
21:25Amstetten - Wacker Innsbruck
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Cracovia
futbol
21:45Fiorentina - Sampdoria
futbol
21:45Royal Antwerp - Mechelen
futbol
21:45Coventry City - Bournemouth
futbol
21:45Aberdeen - Mirren
futbol
21:45Dundee United - Livingston
futbol
21:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
21:45Kilmarnock - Motherwell
futbol
21:45Drogheda United - Athlone Town
futbol
21:45University College Dublin - Bray Wanderers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Shamrock Rovers
futbol
21:45Shamrock Rovers - Sligo Rovers
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Angers
futbol
22:00Havnar Boltfelag - B 71 Sandoy
futbol
22:00Alkmaar - Maastricht
futbol
22:00Breda - Ajax
futbol
22:00Carrigaline United - Rockmount
futbol
22:00O'Higgins - Coquimbo Unido
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Figueirense Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
futbol
23:00Gremio Esportivo Osasco - Capivariano
futbol
23:00Marília Atlético Clube - Desportivo Brasil
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Paços de Ferreira
futbol
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Club Cienciano Cusco
futbol
00:00Alianza Petrolera - Once Caldas
futbol
00:00Club Nacional Asuncion - Club Sol de América
futbol
00:30Deportivo Cuenca - Olmedo
futbol
01:00Tacuarembó - Villa Española
futbol
01:15Maceio - Avaí Futebol Clube
futbol
01:15Operario Ferroviario - Vitoria Salvador
futbol
02:05Cúcuta Deportivo - Club Independiente Santa
futbol
03:30Puebla - Club Santos Laguna
futbol
03:30Botafogo FC Ribeirao Preto - Paraná Clube
futbol
04:10Millonarios Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
futbol
05:30Club León - Mazatlan
futbol
07:15Hobart Olympia Warriors - Devonport City Strikers
futbol
07:15Riverside Olympic - Launceston City
futbol
08:00Consadole Sapporo - Vegalta Sendai
futbol
08:30Playford City Patriots - Adelaide Victory
futbol
08:30Seaford Rangers - White City FutbolClub
futbol
08:30Sturt Lions - Adelaide Hills Hawks
futbol
08:30West Adelaide - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Western Strikers - Fulham United
futbol
08:30Modbury Jets - North Eastern MetroStars
futbol
09:00Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
futbol
09:30Glenorchy Knights - South Hobart
futbol
10:00Yokohama - Kashiwa Reysol
futbol
10:00Balcatta - Rockingham City
futbol
10:00Joondalup - Sorrento
futbol
10:00Floreat Athena - Cockburn City
futbol
10:00Gwelup Croatia - Armadale
futbol
10:00Inglewood United - Bayswater City
futbol
10:00Hamilton Olympic Warriors - Adamstown Rosebud
futbol
10:00Logan Lightning - South West Queensland Thunder
futbol
10:00Tokyo Verdy - Omiya Ardija
futbol
10:30Weston Workers Bears - Lake Maquarie
futbol
10:30Gwangju - Daegu
futbol
11:00Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
futbol
11:00Caboolture - Acacia Ridge
futbol
11:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Poli Timisoara
futbol
11:00Dunărea Călărași - Aerostar Bacau
futbol
11:00Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Resita - Unirea Slobozia
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Gloria Buzău
futbol
11:00Viitorul Pandurii Targu - Petrolul Ploiești
futbol
11:15Baník Sokolov - Rakovnik
futbol
11:15Jablonec - Mlada Boleslav
futbol
11:15Vyskov - Viktoria Otrokovice
futbol
11:15Motorlet Praha - Sparta Prague
futbol
11:15Pribram - Písek
futbol
11:15Benešov - Admira Prague
futbol
11:30Adelaide Olympic - Adelaide City
futbol
11:30South United - Mitchelton FutbolClub
futbol
11:30Kingborough Lions United Soccer Club - Clarence United
futbol
11:30Gold Coast Knights - Redlands United FutbolClub
futbol
11:30Králův Dvůr - Loko Vltavín
futbol
11:30Vysocina Jihlava - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
12:00North Star - Toowong FutbolClub
futbol
12:00Western Pride - Brisbane Wolves
futbol
12:00Moreton Bay United - Brisbane Strikers
futbol
12:00Queensland Lions - Gold Coast United
futbol
12:00Sunshine Coast Wanderers - Capalaba FutbolClub
futbol
12:00JIPPO - Kaarinan Pojat
futbol
12:00Ehime - Renofa Yamaguchi
futbol
12:30Adelaide Vipers - West Torrens Birkalla
futbol
12:30Spirit - Northem Tigers
futbol
13:00Gamba Osaka - Kashima Antlers
futbol
13:00Oita Trinita - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Boldklubben 1908 - Otterup B&IK
futbol
13:00Fremad Valby - Tarnby
futbol
13:00Tammeka Tartu - Narva Trans
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Pohang Steelers
futbol
13:00Tokushima Vortis - Ryūkyū
futbol
13:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
futbol
13:00Feirense - Covilhã
futbol
13:00Comuna Recea - U Craiova 1948
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Rapid Wien - Lafnitz
futbol
13:40Tychy - Korona Kielce
futbol
13:40Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
futbol
14:00Real Valladolid - Eibar
futbol
14:00FC - Rotor Volgograd
futbol
14:00Heidenheim - Paderborn 07
futbol
14:00Hannover 96 - Eintracht Braunschweig
futbol
14:00Jahn Regensburg - Karlsruher
futbol
14:00Hannover 96 - Brauncshweig (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Valladolid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Køge - Fremad Amager
futbol
14:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
14:00Oure - Middelfart G&BK
futbol
14:00Frederikssund - Avedøre
futbol
14:00Greve Fodbold - Skjold Birkerød
futbol
14:00Tarup-Paarup - Kolding Boldklub
futbol
14:00Vejgaard Boldspilklub - Silkeborg KFUM
futbol
14:00Inter Turku - HJK
futbol
14:00Sylvia Norrköping - Örebro Syrianska
futbol
14:00Qviding - Torns
futbol
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morag
futbol
14:00Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
futbol
14:00Dnipro-1 - Vorskla Poltava
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace
futbol
14:30Norwich City - Derby County
futbol
14:30Norwich City - Derby Country (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
14:30Viktoria 1889 - Auerbach
futbol
14:30Chemie Leipzig - 63 Luckenwalde
futbol
14:30Chemnitzer - Berliner AK 07
futbol
14:30Silkeborg - Hobro
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Nykøbing
futbol
14:30Hedensted - OKS
futbol
14:30Skjold Sæby - Norresundby
futbol
15:00Magdeburg - Viktoria Köln
futbol
15:00Ingolstadt 04 - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Zwickau - 1860 München
futbol
15:00Meppen - Verl
futbol
15:00Waldhof Mannheim - Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Lübeck - Duisburg
futbol
15:001 FC Cologne - Preussen Munster
futbol
15:00Alemannia Aachen - Borussia Mönchengladbach
futbol
15:00Bonner - Weiss Ahlen
futbol
15:00Wiedenbrück 2000 - Lippstadt 08
futbol
15:00Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln
futbol
15:00Straelen - Rodinghausen
futbol
15:00Homberg - Schalke 04
futbol
15:00Wegberg-Beeck - Bergisch Gladbach 09
futbol
15:00Wuppertaler - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
15:00Dolní Benesov - Sigma Olomouc
futbol
15:00Skive - Kolding
futbol
15:00Aarhus Fremad - Sydvest 05
futbol
15:00Tårnby - Vanløse
futbol
15:00Brabrand - Dalum
futbol
15:00Hillerod - 2000
futbol
15:00Næsby - Holbæk B&I
futbol
15:00Boldklubben Union - Karlslunde
futbol
15:00Herning Fremad - Djursland
futbol
15:00Ishoj - Ballerup-Skovlunde Fodbold
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
15:00STPS - SavU
futbol
15:00Eskilsminne - Värnamo
futbol
15:00Lunds - Assyriska Turabdin
futbol
15:00Ventspils - Valmieras
futbol
15:00Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
15:00Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
15:00Chemik Police - Pomorzanin Torun
futbol
15:00Podlasie - Wisłoka Dębica
futbol
15:00Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
futbol
15:00Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
15:15ChievoVerona - Salernitana 1919
futbol
15:15Husum - Koge Nord
futbol
15:30Avusturya Lustenau - Vorwarts Steyr
futbol
15:30Blau-Weiß Linz - Dornbirn 1913
futbol
15:30Kapfenberger - Avusturya Wien
futbol
15:30Vordingborg - Herlev
futbol
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Argesul Pitesti
futbol
16:00Sassuolo Calcio - Krotone
futbol
16:00Toulouse - Troyes
futbol
16:00Häcken - Falkenbergs
futbol
16:00Örebro - Elfsborg
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Sassuolo - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Toulouse - Troyes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Erzurumspor - Çaykur Rizespor
futbol
16:00İstanbul Başakşehir - Göztepe
futbol
16:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
futbol
16:00Jeddeloh - Wolfsburg
futbol
16:00ČSK Uherský Brod - Znojmo
futbol
16:00Slovan Rosice - Uničov
futbol
16:00Vrchovina - Banik Ostrava
futbol
16:00Slovan Velvary - Dukla Prague
futbol
16:00Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň
futbol
16:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Živanice
futbol
16:00Esbjerg - Viborg
futbol
16:00Brønshøj - Skovshoved
futbol
16:00Tjørring - Lyseng
futbol
16:00Varde - Marienlyst
futbol
16:00Kuressaare - Tallinna Kalev
futbol
16:00Trollhättan - Karlskrona
futbol
16:00Landskrona BoIS - Skövde
futbol
16:00Sollentuna - Berga
futbol
16:00Paganese Calcio 1926 - Ternana Calcio
futbol
16:00Blonianka Blonie - Kutno
futbol
16:00Broń Radom - Wasilkow
futbol
16:00GPTS Avia Świdnik - Lewart AGS Lubartow
futbol
16:00Gryf Wejherowo - Starogard Gdanski
futbol
16:00Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
futbol
16:00Piast Żmigród - Polonia Bytom
futbol
16:00Radunia Stezyca - Bałtyk Gdynia
futbol
16:00Swit Skolwin - Kotwica Kołobrzeg
futbol
16:00Warta Gorzow - Record Bielsko-Biala
futbol
16:00Wisla Pulawy - Podhale
futbol
16:00Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina
futbol
16:00Poprad - Slavoj Trebišov
futbol
16:00Púchov - ŽP Šport Podbrezová
futbol
16:00Komarno - Petržalka 1898
futbol
16:00Košice - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:00Partizán Bardejov - Dubnica
futbol
16:00Racing Club de Montevideo - Central Español
futbol
16:30Tromsø - Åsane Fotball
futbol
16:30Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
16:30Wolczanka Wolka Pelkinska - Hetman Zamość
futbol
16:30Miedz Legnica - Foto-Higiena
futbol
16:30Pniowek Pawlowice Slaskie - Gwarek
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
futbol
16:30Köln - Borussia Monchengladbach
futbol
16:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
futbol
16:30Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
futbol
16:30Werder Вremen - Arminia Вielefeld
futbol
16:30Tambov - Arsenal Tula
futbol
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - CSKA Moskova
futbol
16:30Stade Malherbe Caen - Amiens
futbol
16:30B.Dortmund - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Stuttgart - Leverkusen (A Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor
futbol
16:30Hannover - Werder Bremen
futbol
16:30Kjellerup - Aarhus Fremad
futbol
16:30Jerv - Strømmen
futbol
16:30Stjørdals-Blink - Lillestrøm
futbol
16:30Ranheim Fotball - Sogndal Fotball
futbol
16:30Raufoss - HamKam
futbol
16:30Sandnes - Grorud
futbol
17:00Dukla Prague - Lisen
futbol
17:00Chrudim - Varnsdorf
futbol
17:00Slavoj Vysehrad - Ústí nad Labem
futbol
17:00Horsens - Viby IF Fodbold
futbol
17:00Wimbledon - Accrington Stanley
futbol
17:00Blackpool - Lincoln City
futbol
17:00Bristol Rovers - Northampton Town
futbol
17:00Burton Albion - Portsmouth
futbol
17:00Charlton Athletic - Sunderland
futbol
17:00Hull City - Plymouth Argyle
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Ipswich Town
futbol
17:00Oxford United - Crewe Alexandra
futbol
17:00Peterborough United - Swindon Town
futbol
17:00Rochdale - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Gillingham
futbol
17:00Wigan Athletic - Doncaster Rovers
futbol
17:00Carlisle United - Barrow
futbol
17:00Colchester United - Oldham Athletic
futbol
17:00Crawley Town - Southend United
futbol
17:00Exeter City - Cambridge United
futbol
17:00Forest Green Rovers - Walsall
futbol
17:00Harrogate Town - Bolton Wanderers
futbol
17:00Leyton Orient - Cheltenham Town
futbol
17:00Morecambe - Port Vale
futbol
17:00Newport County - Mansfield Town
futbol
17:00Stevenage - Salford City
futbol
17:00Tranmere Rovers - Scunthorpe United
futbol
17:00Salisbury City - Beaconsfield
futbol
17:00Needham Market - Lowestoft Town
futbol
17:00Stourbridge - Biggleswade Town
futbol
17:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
futbol
17:00Enfield Town - Kingstonian
futbol
17:00Leatherhead - Margate
futbol
17:00Wingate & Finchley - Lewes
futbol
17:00Warrington Town - Whitby Town
futbol
17:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Altrincham - Weymouth
futbol
17:00Barnet - Eastleigh
futbol
17:00Dover Athletic - Notts County
futbol
17:00Halifax Town - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Hartlepool United - Aldershot Town
futbol
17:00Sutton United - Maidenhead United
futbol
17:00Torquay United - Stockport County
futbol
17:00Wealdstone - Chesterfield
futbol
17:00Woking - Solihull Moors
futbol
17:00Wrexham - Boreham Wood
futbol
17:00Cobh Wanderers - College Corinthians
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Avondale United
futbol
17:00UCC - Marys
futbol
17:00Karlstad - Bromharitaojkarna
futbol
17:00Motala - Oskarshamns
futbol
17:00Rīgas Futbola skola - Spartaks Jurmala
futbol
17:00Panevezys - Sūduva Marijampolė
futbol
17:00Miedz Legnica - Chrobry Głogów
futbol
17:00Gornik Polkowice - Pogon
futbol
17:00Gornik Konin - Sokół Kleczew
futbol
17:00Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
futbol
17:00MMKS Concordia Elblag - Legia Warsaw
futbol
17:00Bačka Palanka - Javor Ivanjica
futbol
17:00Mačva Šabac - Voždovac
futbol
17:00Novi Pazar - Vojvodina
futbol
17:00Spartak Zdrepceva - Čukarički
futbol
17:00Rukh Vinnyky - Lviv
futbol
17:00Everton - Brighton & Hove Albion
futbol
17:00Atletico Madrid - Villarreal
futbol
17:00Blackburn Rovers - Cardiff City
futbol
17:00Luton Town - Wycombe Wanderers
futbol
17:00Middlesbrough - Barnsley
futbol
17:00Nottingham Forest - Bristol City
futbol
17:00Reading - Watford
futbol
17:00Rotherham United - Huddersfield Town
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Queens Park Rangers
futbol
17:00Swansea City - Millwall
futbol
17:00Alcorcón - Real Zaragoza
futbol
17:00Mirandés - Ponferradina
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
futbol
17:00Reading - Watford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:15Waasland-Beveren - Genk
futbol
17:15Virtus Entella - Reggiana 1919
futbol
17:15Ascoli Calcio 1898 - Lecce
futbol
17:15Empoli - Monza Brianza 1912
futbol
17:15Unione Venezia - Frosinone Calcio
futbol
17:15Reggina Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:15SPAL - Cosenza Calcio
futbol
17:15Vicenza Calcio - Pordenone Calcio
futbol
17:30N.E.C. - Eindhoven
futbol
17:30Ostrowiec Swietokrzyski - Chełmianka Chełm
futbol
17:30Cova da Piedade - Arouca
futbol
17:30Oliveirense - Casa Pia
futbol
17:30Vitesse - Heracles Almelo
futbol
17:30Zbrojovka Brno - Karviná
futbol
17:30Mladá Boleslav - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Opava - Teplice
futbol
17:45Montana - Slavia Sofia
futbol
18:00Lens - Saint-Étienne
futbol
18:00Viktoria Zizkov - Fotbal Třinec
futbol
18:00Šibenik - Osijek
futbol
18:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
futbol
18:00Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
futbol
18:00Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie
futbol
18:00Astra Giurgiu - Voluntari
futbol
18:00MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
18:00Domžale - Gorica
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Swarovski Tirol - Austria Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Ried
futbol
18:00Wolfsberger - Pölten
futbol
18:30Sundsvall - Eskilstuna
futbol
18:30Jönköpings Södra - Halmstads
futbol
18:30Örgryte - Brage
futbol
18:30Kriens - Winterthur
futbol
18:30Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Spartak Moskova - Zenit Saint Petersburg
futbol
19:00Cork City - Patrick's Athletic
futbol
19:00Linköping City - Lindome
futbol
19:00Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Olimpia Elbląg - Hutnik Nowa Huta
futbol
19:00Sokol Ostroda - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
19:00Kluczbork - Lechia Zielona Gora
futbol
19:00Ruch Chorzow - Polonia Nysa
futbol
19:00Sarpsborg 08 - Stabæk Fotball
futbol
19:00Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
futbol
19:00Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrade
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Fatih Karagümrük
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor A.Ş.
futbol
19:15Albacete Balompié - Real Oviedo
futbol
19:15Mallorca - Tenerife
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04
futbol
19:30Leeds United - Manchester City
futbol
19:30Elche - Huesca
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe
futbol
19:30King's Lynn Town - Yeovil Town
futbol
19:30Eupen - Cercle Brugge
futbol
19:30Aarau - Chiasso
futbol
19:30Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem
futbol
19:30Inhulets Petrove - Minaj
futbol
19:30Panetolikos - Asteras Tripolis
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:30Elche - Huesca (spor SMART 2 HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Waalwijk - Zwolle
futbol
20:00Auxerre - Ajaccio
futbol
20:00Clermont Foot - Rodez Aveyron Football
futbol
20:00Sturm Graz - Spittal
futbol
20:00Sochaux-Montbéliard - Chambly
futbol
20:00Grasshopper Club Zürich - 1900
futbol
20:00Grenoble Foot 38 - Valenciennes
futbol
20:00Katowice - Znicz Pruszków
futbol
20:00Châteauroux - Chamois Niortais
futbol
20:00Spartak Trnava - Nitra
futbol
20:00Paris - Havre
futbol
20:00Ružomberok - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00Pau - Nancy
futbol
20:00ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
futbol
20:00Dunkerque - Avant de Guingamp
futbol
20:00Aluminij - Koper
futbol
20:00Lausanne-Sport - Zürich
futbol
20:00Lugano - Sion
futbol
20:00Sparta Prague - Jablonec
futbol
20:05Gorica - Hajduk Split
futbol
20:15Levski Sofia - Botev Vratsa
futbol
20:30Paphos - Salamis Famagusta
futbol
20:30Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Diósgyőri - Paksi
futbol
20:30Porto - Marítimo
futbol
21:00Cobh Ramblers - Cabinteely
futbol
21:00Steaua București - Dinamo București
futbol
21:00VVV-Venlo - Haag
futbol
21:00Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
futbol
21:30Las Palmas - Logroñés
futbol
21:30Vålerenga Fotball - Mjøndalen
futbol
21:30Longford Town - Galway United
futbol
21:30Shelbourne - Bohemian
futbol
21:45Udinese Calcio - Roma
futbol
21:45Sint-Truidense - Kortrijk
futbol
21:45Matelica - FeralpiSalò
futbol
21:45Viterbese Castrense - Avellino 1912
futbol
21:45Calcio Como - Pistoiese
futbol
21:45St.Truiden - Kortrijk (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
21:45Udinese - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Nice - Nantes
futbol
22:00Newcastle United - Burnley
futbol
22:00Valencia - Real Betis
futbol
22:00Rayo Vallecano - Málaga
futbol
22:00Deportivo Pasto - Boyacá Chicó
futbol
22:00Twente - Emmen
futbol
22:00Bogotá - Orsomarso
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
23:00Tondela - Braga
futbol
23:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sport Club Internacional
futbol
23:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Valledupar
futbol
23:30Orlando City Soccer Club - York Red Bulls
futbol
00:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportivo Cali
futbol
01:00Atlas - Club Necaxa
futbol
01:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Ceará Sporting Club
futbol
02:00United - Atlanta United
futbol
02:05Deportivo Pereira - Deportes Tolima
futbol
02:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30İngiltere Revolution - Nashville
futbol
02:30Toronto - Philadelphia Union
futbol
03:00Tigres de la UANL - Atlético San Luis
futbol
03:00Houston Dynamo - Sporting Kansas City
futbol
03:00Inter Miami - York City
futbol
03:00Minnesota United - Cincinnati
futbol
03:00Clube Atletico Bragantino - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Dallas - Columbus Crew
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Envigado Fútbol Club
futbol
05:00Club América - Club Universidad Nacional
futbol
05:00Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
futbol
05:30San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy
futbol
06:00Portland Timbers - Colorado Rapids
futbol
06:30Charlestown City Blues - Broadmeadow Magic
futbol
06:30Valentine Phoenix - Maitland
futbol
07:00Sydney United - Rockdale City Suns
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
08:00Southside Eagles - Sunshine Coast
futbol
08:00Gangwon - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
08:00Albirex Niigata - Machida Zelvia
futbol
08:00Mito HollyHock - Fagiano Okayama
futbol
08:00Montedio Yamagata - Matsumoto Yamaga
futbol
08:00Thespakusatsu Gunma - United Ichihara Chiba
futbol
08:00Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
futbol
09:00Shonan Bellmare - Tokyo
futbol
10:00Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
futbol
10:00SKA-Khabarovsk - Chaika Peschanokopskoye
futbol
10:00Albany Creek Excelsior - Centenary Stormers
futbol
10:00Sent-George Willawong - Bayside United
futbol
10:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Brisbane Knights
futbol
10:00Avispa Fukuoka - Giravanz Kitakyushu
futbol
10:00Júbilo Iwata - Kyoto Sanga
futbol
10:30Seoul - Busan IPark
futbol
11:00Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus
futbol
11:15Slovácko - Velké Meziříčí
futbol
11:15Chlumec - Sokol Zápy
futbol
11:15Slovan Liberec - Prepere
futbol
11:15Hradec Kralove - Pardubice
futbol
11:30Fastav Zlín - Frýdek-Místek
futbol
11:30ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
12:00Tochigi - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Osasuna - Celta de Vigo
futbol
13:00Girona - Fuenlabrada
futbol
13:00Flora Tallinn - Viljandi Tulevik
futbol
13:00Nomme Kalju - Legion Tallinna
futbol
13:00Incheon United - Suwon Samsung Bluewings
futbol
13:00Karlshamn - Asarums
futbol
13:00Lech Poznań - Olimpia Grudziądz
futbol
13:00Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
13:00Osasuna - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:15Groningen - Ajax
futbol
13:15Benfica - Estoril Praia
futbol
13:15Varzim - Académica de Coimbra
futbol
13:30Atalanta - Cagliari Calcio
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor
futbol
13:30Botoșani - Chindia Targoviste
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Atalanta - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk